Wręczenie nominacji na inspektora Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

CEiIK od lat aktywnie wspiera wydarzenia, które dotyczą lokalnej społeczności, czyli konsultacje społeczne prowadzone przez urzędy, programy współpracy z organizacjami pozarządowymi, strategię wspierania organizacji non profit czy pomysł zagospodarowania danej przestrzeni. Jako instytucja kultury wielokrotnie braliśmy również udział w akcjach charytatywnych, promowaliśmy wolontariat czy wspieraliśmy procesy integracji społecznych.

17 maja 2016 roku o godz. 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Olsztyna (sala w ratuszu) odbyło się uroczyste wręczenie 16 osobom z Olsztyna i okolic nominacji na Inspektora TOZ-u. Nominacje wręczyli: Pan Piotr Jaworski, Główny Inspektor z Zarządu Głównego TOZ w Warszawie oraz Halina Zaborowska-Boruch, zastępca Prezydenta Olsztyna.
 
To pierwsza taka uroczystość w historii olsztyńskiego oddziału TOZ - nigdy w naszym województwie nie było licencjonowanych inspektorów. Oznacza to, że wszystkie służby zaangażowane w obronę praw zwierząt - Policja, Straż Miejska, Powiatowy Lekarz Weterynarii i Schronisko dla bezdomnych zwierząt zyskają potężną pomoc w egzekucji praw zwierząt w postaci licencjonowanego Inspektora, a jednym z nowonominowanych inspektorów był pracownik Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie - Marta Markuszewska.Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności