Projekt „HC WARMIA RELOADED”

W pierwszy grudniowy weekend (6-8 grudnia 2013 r.) odbyły się działania w ramach projektu „HC WARMIA RELOADED” realizowanego przez Przemysława Wasilkowskiego.

Impreza trwała trzy dni:
1. Dzień pierwszy (6 grudnia 2013) - działania obejmujące aktywność pedagogiczną Wasilkowskiego, prowadzone w trakcie projektów realizowanych w CEiIK w Olsztynie - pokazy filmowe działań teatralnych z projektów teatralnych prowadzonych w ubiegłych latach (prace warsztatowe, fragmenty spektakli); Panel dyskusyjny - spotkanie z zaproszonymi na tę okazję uczestnikami tamtych działań.
2. Dzień drugi  (7 grudnia 2013) - działania teatralne Wasilkowskiego w ramach Pracowni Kultury Czynnej, prowadzone w regionie Warmińsko-Mazurskim, a współorganizowane przez CEiIK w Olsztynie oraz Gminę Stare Juchy: pokazy filmów z działań warsztatowych, rejestracji spektaklu Kres długiego dnia oraz filmu dokumentalnego pt. Nie światło ale błysk.
3. Dzień trzeci  (8 grudnia 2013) - pokaz spektaklu Lament Doctoris Fausti, reżyseria i wykonanie Przemysław Wasilkowski. Spotkanie z artystą oraz z zaprzyjaźnionymi z Wasilkowskim twórcami i animatorami kultury olsztyńskiej – panel dyskusyjny.

Miejsce realizacji warsztatów: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
 
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie dofinansowało zadanie i wsparło jego realizację.

Konkurs „Kasa na kulturę” będzie podsumowany na otwartym spotkaniu po zakończeniu realizacji projektów, tj. 9 grudnia 2013 r.


Więcej o projekcie tutaj.Tekst: Elwira Załoga-Kwas
Fot. Katarzyna Biryło

Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności