Dyrekcja
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie:


Dyrektor - Krzysztof Stachowski 
krzysztof.stachowski@ceik.eu 
tel. 89 513 17 31


Zastępca Dyrektora - Marcin Kapłon
marcin.kaplon@ceik.eu 
tel. 89 513 17 31

Zastępca Dyrektora - Jarosław Kowalski
jaroslaw.kowalski@ceik.eu
tel. 89 513 17 50


  Ośrodek Animacji Kultury Czynnej:


Ryszard Michalski  - kierownik
ryszard.michalski@ceik.eu   
tel. 89 513 17 44, kom. 506 582 855 

Wioletta Michalska
wioletta.pruska@ceik.eu    
tel. 89 513 17 44
 
Sławomir Mołda

slawek.molda@ceik.eu

tel. 89 513 17 35


  Dział Organizacji Imprez i Promocji
:


Janusz Filipiak - kierownik
janusz.filipiak@ceik.eu
tel. 89 513 17 48, kom. 669 941 310 

Kazimierz Gubicz
kazimierz.gubicz@ceik.eu
tel. 89 513 17 43, kom. 603 754 384 

Renata Pugowska
tel. 89 513 17 38
renata.pugowska@ceik.eu

Jędrzej Cecot
tel. 89 513 17 38
jedrzej.cecot@ceik.eu

Marta Markuszewska
tel. 89 513 17 47
pracownia@ceik.eu
marta.markuszewska@ceik.eu

Włodzmierz Rudzik

Elwira Załoga


 Regionalne Biuro Filmowe
:


Bogumił Osiński - kierownik
tel. 89 513 17 50
bogumil.osinski@ceik.eu


Księgowość i Kadry:


Anna Filip - główna księgowa
anna.filip@ceik.eu 
tel. 89 513 17 37

Małgorzata Weinert
malgorzata.weinert@ceik.eu
tel. 89 513 17 37

Beata Sieklucka
beata.sieklucka@ceik.eu
tel. 89 513 17 37


  Dział Administracyjny:


Marek Mechliński
  - kierownik
marek.mechlinski@ceik.eu 
tel. 89 513 17 41, kom. 607 633 346

Aleksander Białobrzeski - kierowca
tel. 609 510 188

Ryszard Ryska - konserwator

Daria Flis
tel. 89 513 17 34

Teresa Krawczyk
tel. 89 513 17 34

Henryka Ryska 
tel. 89 513 17 34


Samodzielne stanowiska pracy:


Grażyna Grejner

Instruktor ds.  projektów
grazyna.grejner@ceik.eu
tel. 89 513 17 40

Przemysław Bagniewski
przemyslaw.bagniewski@ceik.eu
tel.89 513 17 40

Konrad Sośnicki  
Instruktor ds. Leksykonu Kultury Warmii i Mazur oraz sprawozdawczości i archiwum
konrad.sosnicki@ceik.eu 
tel. 89 513 17 32

Anna Dowejko - sekretarka
sekretariat@ceik.eu  
tel. 89 513 17 31

Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności