„Szeptem” - najpiękniejsze polskie piosenki lat 50. i 60.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert promujący najnowszą płytę Grażyny Auguścik „Szeptem” - 31 marca 2017 r. o godz. 19.00.

„Pamiętasz była jesień”, „Skrzypek Hercowicz”, „Kasztany”, „Był taki ktoś” i wiele innych najpiękniejszych polskich przebojów lat 50. i 60. wspaniale zaaranżowanych i wykonanych z jazzowym feelingiem muzyków i  doskonałą interpretacją wokalistki, to gwarancja niezapomnianych przeżyć artystycznych.

W koncercie wystąpią:
Grażyna Auguścik – wokal
Andrzej Jagodziński - fortepian
Adam Cegielski - kontrabas
Czesław „Mały” Bartkowski – perkusja

Grażyna Auguścik to wokalistka o międzynarodowej sławie. Polka, choć od blisko ćwierćwiecza mieszkająca w Stanach. Dyplom ukończenia studiów odebrała z rąk Phila Collinsa i Ala Jarreau. Jej niezwykły głos, zaliczany do najważniejszych w światowym jazzie, pojawił się na kilkudziesięciu płytach. Siłą i barwą głosu Auguścik zachwycają się krytycy po obu stronach Atlantyku - piszą między innymi o niezwykłym brzmieniu, swobodzie i własnym stylu wokalnej interpretacji, wyjątkowej precyzji, świeżości i inwencji.
Koncertowała i nagrywała z takimi sławami jak Jim Hall, John Medeski, Patricia Barber, Michał Urbaniak i Urszula Dudziak. Przez kilka lat z rzędu  uznana za najlepszą wokalistkę jazzową przez magazyn „Jazz Forum”.
                                     

Serdecznie zapraszamy !
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
31 marca 2017 r. godz. 19.00. Bilety w cenie: 40,- w kasie CEiIK ( od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00). Rezerwacja, informacja, sprzedaż: 89 513 17 34, koncertowo@ceik.eu

 

 

Array

Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności