Spotkanie świąteczne Pracowni Tańca PRYZMAT i Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA

17 grudnia 2016 r. od godz. 10:00.

Miejsce: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych (CEiIK) w Olsztynie, ul. Parkowa 1

* Prosimy o przyniesienie ze sobą czegoś na nasz Pryzmatowy wigilijny stół (ciasta, ciasteczka - najlepiej domowej roboty, napoje, zdrowe przekąski, itp.)
* Materiały na warsztaty
* Prosimy, aby każdy występujący Tancerz przyniósł mały, symboliczny, a co najważniejsze, własnoręcznie wykonany prezent

Część I
Grupy Pryzmat P1, P2 gr 1, P2 gr 2, P3, P4, Pryzmat Jaroty (dzieci i młodzież) i break dance  - z widownią-rodzicami (Rodzice grup P2 gr 1 i P2 gr 2, P3, P4, Pryzmatu Jaroty i break dance proszeni są o przyjście na część pokazową na godz. 11:30)
godziny: 10:00 – 13:00
Opieki (instruktorzy)
P1 - Ania Kosik + dzieci przebywają pod opieką rodziców
P2 gr 1  -  Ania Janczarek
P2 gr 2 - Ania Bonisławska
P3  -  Kamila
P4  -  Oliwia
Jaroty  -   Paulina
Break dance  -   Michał i Patrycja       

10:00 – 11:00 - warsztaty świąteczne:
– Karolina Rogóz-Namiotko - warsztaty z ozdób świątecznych – Jaroty, P3 (miejsce: tam gdzie w zeszłym roku, przygotować stoły, dostarczyć rolki, klej )
– Piotr Serbintowicz – kolędy – P2 gr 1, P2 gr 2 i break dance (miejsce: na scenie, potrzebne piano do akompaniamentu)
– Dominika Radaszewska – pantomima– P1 i P4 (miejsce: na widowni)
11:30 – 12:00 – Pokazy taneczne  (wg oddzielnego scenariusza) oraz prezentacje wyników warsztatów grup (zapraszamy rodziców). Prowadzenie: Katarzyna Grabińska. Na koniec pokazów zaproszenie wszystkich artystów i instruktorów na scenę i zaśpiewanie wspólnie z widownią kolędy. Świąteczne podziękowania dla instruktorów ze sceny (upominki  przygotowane w kulisie – 1 os. do pomocy). Jeśli będzie to możliwe – prezentacja trailera z ŻYWIOŁÓW – jako świąteczne podsumowanie.
WAŻNE: dzieci siedzą na widowni (karimaty, poduszki), wchodzą z instruktorem na scenę i schodzą w kulisę i wracają na widownię
Publiczność wpuszczamy 11:15 !!!
12:00 – 13:00 - Spotkanie z Mikołajem i rozdanie prezentów na scenie. Świąteczne zdjęcie wszystkich grup  (miejsce do ustalenia – gdzieś poza salą koncertową) Poczęstunek – szwedzki stół (przy scenie stoi) - (rozdanie prezentów odbywa się po kolei grupami, każda grupa jak odbierze prezent idzie na zdjęcie , a w tym czasie ŚNIEŻYNKA ANIA K. i PAULINA rozdają prezenty dalej) –świąteczne, animacje prowadzenie: Ania K. i Paulina i Mikołaj (gdy uwolni się od zdjęć 

Część II
Grupy Pryzmat P5, P6, P7, Dinozaury, Pryzmat Mikro, Mini, Junior (1 i 2) – bez widowni
godziny: 15:00- ok. 20:30
Opieki (instruktorzy)
P5 - Paulina
P6 - Ania Afeltowicz
P7 - Ewa Dąbkowska
MIKRO - Monika Sobota
MINI - Marta Czodrowska
JUNIOR 1 - Ada Metryka
JUNIOR 2 - Joanna Zacharzewska
Dino -
feelHARMONIA - Rafał Gajewski       


15:00 – 16:30 - warsztaty artystyczne, podział na grupy:
•    warsztaty z ozdób świątecznych – Karolina Rogóz-Namiotko – MIKRO i JUNIOR 1 (miejsce: tam gdzie w zeszłym roku, przygotować stoły, dostarczyć rolki, klej )
•    warsztaty muzyczne – Piotr Serbintowicz – P5 i JUNIOR 2 (miejsce: ??
•    warsztaty rytmiczne – Maria Milewska (605 206 238) – Dino i P6 (miejsce: na scenie, potrzebne piano do akompaniamentu)
•    warsztaty teatralne – Agnieszka Giza (501766228) – P7 i MINI (miejsce: na widowni)
16:30 – 17:00 – próby do pokazów grup ( w kolejności występów)
17:00 – 18:00 – pokazy taneczne i prezentacje wyników warsztatów
Prowadzenie: Katarzyna Grabińska. Na koniec pokazów zaproszenie wszystkich artystów i instruktorów na scenę i zaśpiewanie wspólnie z widownią kolędy. Świąteczne podziękowania dla instruktorów ze sceny (upominki  przygotowane w kulisie – 1 os. do pomocy). Jeśli będzie to możliwe – prezentacja trailera z ŻYWIOŁÓW – jako świąteczne podsumowanie.
WAŻNE:  artyści siedzą na widowni (karimaty, poduszki, krzesła luźno poustawiane), wchodzą  na scenę i schodzą w kulisę i wracają na widownię
18:00 – 19:00 - Spotkanie z Mikołajem i rozdanie prezentów , świąteczne zdjęcie wszystkich grup !!! Poczęstunek – szwedzki stół (rozdanie prezentów odbywa się po kolei grupami, każda grupa jak odbierze prezent idzie na scenę na sesję , a w tym czasie ŚNIEŻYNKA ANIA K. i PAULINA rozdają prezenty dalej) – kostiumy Śnieżynek z ARToffNI – w między czasie gry, zabawy świąteczne, animacje prowadzenie: Ania K. i Paulina i Mikołaj (gdy uwolni się od zdjęć)
NAGRANIE ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH do teledysku !
19:00 – 20:30 - projekcja filmu z Koncertu „5 Żywiołów” (dla chętnych)


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności