Spotkanie informacyjne Programu "Młodzież w działaniu"

Zapraszamy przedstawicieli samorządów szkolnych, kół zainteresowań, członków klubów europejskich oraz wolontariuszy na spotkanie informacyjne poświęcone programowi edukacji pozaformalnej „Młodzież w działaniu”.

Program ten daje możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwijania zainteresowań i zdobywania umiejętności w określonym przez młodych ludzi temacie. Skierowany jest do osób w wieku 13-30 lat.
Program „Młodzież w działaniu” oferuje uczestnictwo m.in. w:
- międzynarodowych wymianach młodzieży
- krajowych inicjatywach młodzieżowych
- wolontariacie europejskim.

Spotkanie odbędzie się w środę 22  kwietnia  2009   w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie,  ul. Parkowa 1, w godzinach 11.oo – 14.oo. Poprowadzi je Sylwia Dubowska - trener Narodowej Agencji Programu „Młodzież w działaniu”.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają materiały informacyjne  dotyczące  programu „Młodzież w działaniu”.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 20 kwietnia br.  karty zgłoszenia,  dostępnej na stronach: www.mlodziez.org.pl , oraz  www.ceik.pl
i wysłanie jej na adres:  sylwia.dubowska@wp.pl lub stowmem@free.ngo.pl
 Zapraszamy  po dwie / maksymalnie trzy /osoby reprezentujące jedną grupę młodzieżową.

Podczas spotkania uczestnicy poznają ogólne zasady Programu, specyfikę poszczególnych jego Akcji, zobaczą przykłady zrealizowanych  wymian młodzieżowych. Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które mają pomysły na rozwój swoich zainteresować, chciałyby poznać możliwości jakie daje program „Młodzież w działaniu” i dowiedzieć się na jakie wsparcie finansowe mogą liczyć przy realizacji swoich projektów. 

W razie pytań proszę dzwonić:
 Sylwia Dubowska,  tel.  504 370 942
 Danuta Sobolewska, tel.  089 513 17 35 

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszenia - pobierz.

 


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności