Spektakl ,,ZWIERZ SIĘ” reż. Beata Kulgajuk

6 grudnia 2020 r. godz. 18:00. Występują: Izabela Prymas, Julia Janiszewska, Katarzyna Mateusiak, Beata Szczerbowska, Hanna Mystkowska, Lena Polakowska, Natalia Szeremeta, Adrianna Zdunek, Zuzanna Gołaszewska, Lena Olszewska, Lena Kondratowicz.

,,Ludzka wyobraźnia rozciąga się do granic możliwości nie po to, żebyśmy wyobrażali sobie świat, którego nie ma [...] lecz po to byśmy zrozumieli świat, który jest wkoło nas." Zabierzemy Was w podróż ruchową i emocjonalną poprzez istoty niemalże niemożliwe. Twory, dziwactwa, normalniaki. Będziemy świadkami tego jak odnaleźć się w istocie, przestrzeni i relacjach. Świat przedstawiony to nieustanna zmiana, którą my jako artyści chcemy kreować, dawać temu co istnieje nowe tchnienie, piękniejszy wyraz. Nasze ciała to łańcuchowa reakcja, na to co się wydarza.

Spektakl realizowany w ramach stypendium Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego w dziedzinie kultury i twórczości artystycznej przez Becię Kulgajuk we współorganizacji z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

www.facebook.com/events/2958558537719905/


Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności