Raz Dwa Trzy - 25 lat!

Zespół Raz Dwa Trzy obchodził w 2015 roku 25-lecie swojej działalności. W CEiIK zagra dwa koncerty jednego dnia - 14 kwietnia ! Zapraszamy !

Projekt „Raz Dwa Trzy … Dwadzieścia Pięć” to cykl wydarzeń artystycznych będących przede wszystkim okazją do wyjątkowych spotkań z publicznością, która przez 25 lat towarzyszy zespołowi na jego artystycznej drodze.

Koncert odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 i o godz. 20.00 w sali widowiskowej CEiIK-u. Sala otwarta  będzie dla widzów od godz. 19.30. 


Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie CEiIK w godz. 8.00-18.00 (poniedziałek-sobota), tel. 89 513 17 34

Raz Dwa Trzy to zespół należący do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością przekazu trafiają  do każdego słuchacza. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk - od jarocińskiej sceny po Studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Uchodzą za jeden z najciekawszych i najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są bardzo gorąco.Podczas specjalnego koncertu z okazji jubileuszu 25-lecia zespół zaprezentuje podczas 90-ciu minut najważniejsze piosenki pochodzące z wszystkich swoich płyt.

Raz Dwa Trzy wystąpi w niezmienionym od 19 lat składzie: Adam Nowak (gitara, śpiew), Grzegorz Szwałek (pianino elektryczne, akordeon), Jacek Olejarz (perkusja), Jarek Treliński (gitara elektryczna i akustyczna),  Mirosław Kowalik (gitara basowa, kontrabas) oraz gościnnie Tadek Kulas (trąbka).  

 

Więcej informacji o Raz Dwa Trzy: www.zespolrazdwatrzy.pl

 

Poniżej fragment występu zespołu podczas Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" w 2009 r.:

Array

Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności