Ray Wilson

10 kwietnia 2019 r. o godzinie 20.00 zapraszamy na koncert legendarnego Raya Wilsona.

 

Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową jak i tę związaną z grupą GENESIS – od utworów sięgających początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które współtworzył na albumie “Calling All Stations”. Szkocki wokalista skupi się także na swoich solowych dokonaniach oraz twórczości grup: Guaranteed Pure, Stiltskin czy CUT. Na koncercie nie zabraknie wielu niespodzianek muzycznych. 

Ostatnie dwa lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. W 2016 r. na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty: akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o bardziej elektrycznym brzmieniu. W 2017 roku ukazał się natomiast album Live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. W tym roku Wilson wydał swoją pierwszą płytę w formacie Blu-Ray. To zarejestrowany w niemieckim studio ZDF Bauhaus eksluzywny, zagrany dla niewielkiej widowni koncert.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 r. zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Dzięki oryginalnej barwie głosu, przywrócił grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel. Wcześniej, w 1994 r., debiutujący zespół Stiltskin z Rayem Wilsonem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów. Był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak: Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie CEiIK codziennie od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 18.00.

 Informacje, rezerwacje i zakup: 89 513 17 34

Bilety zarezerwowane należy wykupić w ciągu 5 dni, po tym okresie rezerwacją traci ważność.

 Możliwość opłacenia przelewem.

Zasady płatności przelewem za wydarzenia realizowane w CEiIK-u: 

Numer rachunku bankowego: Bank Ochrony Środowiska O/Olsztyn 45 1540 1072 2001 5013 1397 0005

W treści przelewu prosimy o wpisanie: imienia, nazwiska, tytułu, daty wydarzenia, liczby zarezerwowanych biletów oraz numeru rezerwacji (jeśli został podany).

Fakturę VAT wystawiamy na Państwa życzenie.

Prosimy o przesłanie danych do faktury mailem lub faksem:  imienia, nazwiska lub nazwy instytucji, adresu oraz numeru NIP.


Patronat medialny:Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności