Projekt „Warmio, quo vadis?” - plener i warsztaty w Godkach

Terminy 23-29.08 (plener) i 25.09 (warsztaty). Wystawa odbędzie się natomiast 18.10, o godz. 17, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Zgłoszenia do 29.07.


Do udziału w plenerze organizatorzy zapraszają osoby pełnoletnie, które nie są profesjonalistami, ale zapoznały się z technikami pracy w zakresie: rzeźby i płaskorzeźby w drewnie, ceramiki i malarstwa, a szczególnie uczniów i studentów szkół plastycznych oraz uczelni artystycznych, jak również uczestników sekcji twórczych działających w ośrodkach kultury z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i kraju.


Szukamy 15 osób, które zaczęły już tworzyć, w takich technikach artystycznych, jak rzeźba, malarstwo czy ceramika, a dodatkowo interesują się dziedzictwem kulturowym - mówią organizatorzy. - Plener odbywa się w ramach projektu Warmio, quo vadis? i to właśnie Warmia ma być inspiracją dla artystów. 


Wypełnioną kartę zgłoszenia zawierającą także informacje o portfolio dostępnym online, należy do 29 lipca (do godz. 16) przesłać na adres: agnieszka.jarzebska@swiatowid.elblag.pl.  Jeśli zgłaszający nie posiada portfolio dostępnego online, może przesłać zdjęcia prac w formacie jpg, w plikach dołączonych do maila, w którym prześle kartę zgłoszenia. Można przesłać maksymalnie sześć zdjęć

Plener jest częścią projektu „Warmio, quo Vadis?” realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.


Zobacz więcej


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności