Olka Szczęśniak i jej Skąpiec Poznawczy w Auli im. Anny Wasilewskiej

22.09.2023 r. o godz. 17 i 20. Zapraszamy

Dzieje się w Auli im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie i dziać się będzie. Przed nami kolejny sezon pod dachem, a ten nie może obejść się bez pokaźnej dawki śmiechu. Już 22 września 2023 r. przy Kościńskiego 11 pojawi się Olka Szczęśniak ze swoim programem „Skąpiec Poznawczy”.

 

„Każdy z nas nosi w sobie ''skąpca poznawczego". Upraszczamy rzeczywistość, posługując się schematami i stereotypami, żeby zaoszczędzić sobie czasu i energii. W wielu przypadkach skąpiec się przydaje, czasem jednak wprowadza w błąd i działa na naszą niekorzyść.”

 

Olkę Szczęśniak zobaczymy tego dnia w Olsztynie 2 razy. Pierwszy stand-up o godzinie 17:00, a drugi o 20:00. Sprzedaż biletów na wydarzenia prowadzona jest przez organizatora, między inny za pośrednictwem serwisu KupBilecik.pl

 

* Występ tylko dla widzów pełnoletnich.

 

* Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu.

 

* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione.

 

* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.

 

* Ze względu na komfort widowni : Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.

 

* Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.

 

* Występ może być rejestrowany przez organizatora. Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku.

 

www.kupbilecik.pl/imprezy/103570/Olsztyn/Olka+Szcz%C4%99%C5%9Bniak/


Polityka prywatności © 2023 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności (doc)