Nocny Kochanek

Sobota, 19 października 2019 r. godz. 19:00. Support: Ereles.

 

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 50 PLN przedsprzedaż / 60 PLN w dniu koncertu.

 

Bilety: goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/tose/

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek

YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek

Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

 

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

 

"Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

Płyty CD/LP/FLAC/MP3 do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

 

Druga część "Trasy w Ciemność" to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

 

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców!

 

==

 

ERELES - czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków Kabanosa, formacji rozpoznawalnej w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, miłość do muzyki, wspólna pasja, przyjaźń i ciężka praca sprawiły, że artyści zagrali na największych Festiwalach w Polsce. Jednym z wielu sukcesów jest Złoty Bączek Przystanku Woodstock, czyli nagroda publiczności za najlepszy koncert.

ERELES zaistniał w 2018 roku wydając swoją debiutancką płytę pt. "Krok Odwagi" oraz występując po raz pierwszy przed publicznością. Od tego czasu grupa zagrała już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, zdobywając pokaźną grupę fanów i występując u boku m.in. Farben Lehre, The Analogs, Nocny Kochanek, czy Closterkeller.

Album miał premierę 22.03.2018 roku i otrzymał pozytywne recenzje w publikacjach prasowych (m.in. Teraz Rock) oraz portalach internetowych. Ich muzyka to rock/grunge. Teksty są szeroką obserwacją świata i człowieka, a wszystko napisane pod wpływem emocji, prosto z serca i w języku polskim. Nominowani w dwóch kategoriach Antyradia: "Płyta Rocku 2018" oraz "Przebój Rocku 2018". Wyróżnieni przez Teraz Rock w rankingu Teraz Najlepsi 2018, w kategorii "Nadzieja Tu".

 

Skład zespołu:

Arkadiusz "Lodzia" Grochowski (śpiew, gitara)

Damian "Fons" Biernacki (bas)

Marcin "Wicia" Dudzicki (perkusja)

 

Facebook: www.facebook.com/erelesband/

YouTube: www.youtube.com/c/ERELES

Instagram: www.instagram.com/ereles.band/

Strona: www.ereles.pl


Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności