Nocny Kochanek w CEiIKu

Trasa „O jeden koncert za daleko 2” dotrze do Olsztyna 14 października.

Nocny Kochanek w CEiIKu. Trasa „O jeden koncert za daleko 2” dotrze do Olsztyna 14 października 2023 r.

 

Chociaż to już jesień, to w CEiIKowym kalendarzu będzie gorąco, a atmosferę podgrzeje Nocny Kochanek. Grupa pojawi się w Olsztynie 14 października 2023 r. w Auli im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11. Stolica Warmii i Mazur będzie jednym z przystanków drugiej odsłony trasy „O jeden koncert za daleko”. Podczas olsztyńskiego koncertu zagrają także Żurkowski oraz Carnal.

 

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut... ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

 

Trasa koncertowa "O JEDEN KONCERT ZA DALEKO - CZĘŚĆ 2" to kontynuacja wycieczki po Polsce, promującej czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko"!

 

„O Jeden Most Za Daleko" to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo", w którym pierwsze skrzypce gra... banjo.

 

„O Jeden Most Za Daleko" to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.

 

HARMONOGRAM:

18:00 – BRAMKA

18:45 - 19:20 – ŻURKOWSKI

19:30 - 20:05 – CARNAL

20:30 - NOCNY KOCHANEK

 

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online w cenach:

79 PLN przedsprzedaż od 07.07.2023 do 31.08.2023

89 PLN przedsprzedaż od 01.09.2023 do dnia koncertu

99 PLN w dniu koncertu

 

Bilety dostępne w serwisach:

KupBilecik.pl: Kliknij

Going: Kliknij


Polityka prywatności © 2023 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności (doc)