Mela Koteluk (18.11)

Zapraszamy na koncerty ! Bilety:online: Ticketpro, sklepy Empik, Media Markt.

Mela Koteluk
W dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą „Migracje".

Pierwszy z trzynastu koncertów odbędzie się 12 listopada w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, potem kolejno w Szczecinie, Olsztynie, Włocławku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Łodzi, Białymstoku, Dzierżoniowie, Katowicach i zakończy się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.
Szczegóły wszystkich wydarzeń można znaleźć tutaj:
facebook.com/mela.koteluk/events

Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. „Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – „Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.”

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. Mela: „Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.”

18.11.2016 - godz. 19:00, Sala Widowiskowa Centrum, ul. Parkowa 1
Bilety:
online: Ticketpro
sklepy Empik, Media Markt

Informacje / Akredytacje:

koncerty@mua.com.pl

 

 


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności