Kultowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

„Scenariusz dla trzech aktorów” Bogusława Schaffera w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. Zapraszamy 9 kwietnia o godz. 19:00.


Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy „Scenariusz dla trzech aktorów” – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.

Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to, to gwarancja naprawdę przedniej zabawy,
autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery przedstawienia „Scenariusza dla trzech aktorów” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, które powstało na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowym spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można!


Serdecznie zapraszamy!

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
9 kwietnia 2017 r. godz. 19.00 Bilety w cenie: 100,- w kasie CEiIK (codziennie od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00). Rezerwacja, informacja, sprzedaż: 89 513 17 34, koncertowo@ceik.eu


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności