Koncert Raya Wilsona z cyklu "Genesis Classic".

Zapraszamy 23.03.2018 o godz. 19.00.

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Agencja PW Events mają zaszczyt zaprosić na koncert Raya Wilsona z cyklu "Genesis Classic". Pochodzący ze Szkocji były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał, w tym kompozycje ze swoich najnowszych albumów.

Ray Wilson - Genesis Classic

Olsztyn / 23.03.2018 / godz. 19.00

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

Bilety:

65 zł - pwevents.pl/bilety/ray-wilson-genesis-classic-ceiik-olsztyn/553/114

70 zł - Biletomat, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

75 zł - w dniu koncertu

 UWAGA ! Centrum nie prowadzi sprzedaży biletów.

Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. W 2016 ukazały się aż dwa albumy artysty- akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. W czerwcu 2017 natomiast na rynku pojawił się krążek "Time And Distance". Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości Szkota, ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. “Another day in paradise”, “Mama”, “Land of confusion”, “Follow you follow me” czy “Congo” . W styczniu 2018r. mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu GENESIS w Polsce (1998r.), z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się paru niespodzianek podczas koncertu w postaci utworów z tamtej trasy i albumu „Calling All Stations”.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

 

 

Array

Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności