Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur

Tegoroczna Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur odbędzie się we wtorek 8 marca 2016 r. w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

 

Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur wybrano w tym roku już po raz osiemnasty. W środę 17.02.2016 r., spośród 16 zgłoszonych w tym roku kandydatek do tego tytułu, kapituła wybrała Złotą Dziesiątkę laureatek. Znalazły się w tym gronie:


1. Dr hab. Danuta Kruk - prof. UWM w Katedrze Fizyki Relatywistycznej na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
2. Joanna Posoch – antropolog kultury, twórczyni Żywego Muzeum Lawendy w Nowym Kawkowie gm. Jonkowo.
3. Mariola Piłat-Skalmowska –prezes firmy Snails Garden zajmującej się hodowlą ślimaków w Krasinie k. Pasłęka.
4. Anna Stankiewicz z Giżycka - lekarz endokrynolog w giżyckim szpitalu, łyżwiarka i wiceprezeska Stowarzyszenia Łyżwiarskiego „Czarne Pantery”.
5. Katarzyna Stocka - instruktorka tańca i choreografka z Olsztyna, która zatańczyła na czele karnawałowego korowodu 2016 w Rio de Janeiro.
6. Barbara Święcicka - animatorka kultury, społecznik, reżyser, scenarzystka, inicjatorka powstania TEATRU NIESKROMNEGO.
7. Małgorzata Kozioł - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Wolnicy, gmina Lubomino.
8. Anna Ciesielska - założycielka i prezydentka Rotary Club Olsztyn Varmia oraz prezes Instytutu Przedsiębiorczości i Nowych Technologii.
9. prof. Iwona Anna NDiaye – literaturoznawczyni i tłumaczka języka rosyjskiego na UWM, współorganizatorka Dni Afryki w Olsztynie.
10. Zofia Wojciechowska - florystyka, działaczka społeczna, prezes Instytutu Hortiterapii "Zielony Promień".


Więcej informacji na www.kobietysukcesu.eu


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności