Finał trasy 45-lecie KSU w Olsztynie

Tego zespołu nikomu przedstawiać nie trzeba. KSU w trasie na swoje 45-lecie dotrze także do Olsztyna. W Auli im. Anny Wasilewskiej grupa wystąpi 25 listopada 2023 r.

Gościem specjalnym będzie The Bill.

 

„KSU to zespół, który przez lata kształtował polską scenę muzyczną, wprowadzając na nią nowe brzmienia i tematy poruszane w tekstach utworów. Ich muzyka stała się inspiracją dla wielu innych artystów, a teksty piosenek często były manifestacją sprzeciwu wobec systemu i niesprawiedliwości społecznej.

 

Jubileuszowa trasa zespołu to okazja nie tylko dla fanów KSU, ale dla wszystkich miłośników polskiej muzyki punkowej, by przeżyć niezapomniane chwile, które na długo zostaną w pamięci. Na koncertach zabrzmią zarówno utwory z nowej płyty, jak i klasyki, które wciąż żyją w pamięci kilku pokoleń.

 

Najnowsza płyta "44" KSU zdobyła podwójne podium na Oficjalnej Liście Sprzedaży OLiS. Podczas trasy zespół wystąpi zarówno w wersji elektrycznej, jak i akustycznej, zapewniając niezapomniane wrażenia muzyczne.”

 

Dystrybucję biletów na to wydarzenie prowadzi organizator. Wejściówki można nabyć w serwisach internetowych oraz stacjonarnych.

 

 

 


Polityka prywatności © 2023 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności (doc)