Film „Już za Tobą tęsknię”

W drugi czwartek marca (9 marca 2017 r.) DKF „ZA” zaprasza na komediodramat „Już za Tobą tęsknię”. To historia przyjaźni dwóch kobiet, która przetrwała wszelakie zawirowania życiowe.

Jess i Milly to najlepsze przyjaciółki od zawsze. Znają się odkąd były małymi dziewczynkami i nie pamiętają chwili, której nie spędzałyby razem. Są nierozłączne nawet już jako dorosłe kobiety. Razem przeżywają wszystkie radości, ale także dotykające ich dramaty, takie jak choroba nowotworowa Milly czy terapia hormonalna drugiej z kobiet. Akcja filmu rozpoczyna się na sali porodowej, gdzie widzimy skręcającą się z bólu, rodzącą Jess. Nie ma przy niej jednak jej najlepszej przyjaciółki. Co mogło się stać, że akurat w tej ważnej chwili, zabrakło jej bratniej duszy?  

Bez taniej ckliwości i banałów, za to z dużą dozą dystansu i niepowtarzalną kobiecą energią. Ciepły i autentyczny film o niezwykłych kobietach i ich szaleństwach, nakręcony przez kobietę, która najlepiej wie, że przyjaźń jest wszystkim, co istnieje.

Seans odbędzie się w kameralnej sali filmowej (nr 48, pierwsze piętro) o godz.19.00 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, przy ul. Parkowej 1. 

Reżyseria: Catherine Hardwicke
Obsada: Toni Collette, Drew Barrymore

Produkcja: komediodramat, Wielka Brytania 2015, 112 min 

Wykorzystano materiały dystrybutora.

Array

Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności