Enej, kolędy i Wy w Auli im. Anny Wasilewskiej

5 stycznia 2024 r.

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia zespół Enej wyrusza w swoją kolejną świąteczną trasę koncertową po całej Polsce. Zespół zagra najpiękniejsze, najbardziej znane i najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach. Na tej świątecznej trasie nie mogło zabraknąć Olsztyna i Auli im. Anny Wasilewskiej.

 

Od zespołu:

"Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Większość z nas już na kilka dni przed Wigilią czuje tę magiczną aurę oraz myśli o spotkaniu z bliskimi przy rodzinnym stole. Chcielibyśmy Państwa na moment zatrzymać w tych magicznych chwilach. Staramy się, aby nasze koncerty świąteczne miały charakter bliskiego spotkania z publicznością. Wspólne śpiewanie z publicznością nie raz się zdarzało. Teksty znamy przecież od dziecka, a w dużym gronie to jakoś tak łatwiej nam to wszystkim przychodzi ? Po koncercie będzie też okazja do wspólnego zdjęcia i kilka chwil na rozmowę."

 

Wspólne kolędowanie z Enejem zaczniemy 5 stycznia o 19:00. Bilety na to wydarzenie możecie już kupować TUTAJ (https://goingapp.pl/wydarzenie/koledowanie-z-zespolem-enej-olsztyn/styczen-2024?fbclid=IwAR04avjY3jaNBxMi1jHf2VYvGjt_mNnZ4R0DhhCTZobyKhRPebeRjbge1QU)

 


Polityka prywatności © 2023 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności (doc)