Aurelia Luśnia

Zapraszamy na koncert online. 23 grudnia 2020 r., godz. 19:00 na profilu Centrum na Facebooku.

W czasie koncertu wybrzmią najpiękniejsze polskie kolędy, ale i świąteczne piosenki oraz pastorałki. Chcemy stworzyć nastrój świątecznej zadumy oraz radości, ponieważ wierzymy, że w ten czas nadzieja, miłość i wiara w lepsze jutro najpiękniej oddają sens świąt Bożego Narodzenia, a przecież tak bardzo tego wszyscy teraz potrzebujemy.

Zagrają ze mną:

Pawel Stankiewicz - gitary

Piotr Banaszek - fortepian

 

BEZ OFICJALNOŚCI

Z wykształcenia jestem śpiewaczką, z zamiłowania wokalistką.

Od pewnego czasu zaczęłam pisać piosenki i bardzo się z tego cieszę, ponieważ sprawia mi to wielką radość. Moim marzeniem jest nagrywanie autorskich albumów oraz pisanie piosenek dla zdolnych wokalistek i wokalistów. Autorska płyta ‚Po godzinach’ już jest! Trzymajcie kciuki za następne…!:)

OFICJALNIE

Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (2004). Jest laureatką wielu festiwali piosenki, m.in.: III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego(Gdańsk, Grand Prix 2015), Festiwalu operetkowo- -musicalowego Face to face(Poznań, Grand Prix 2011), Festiwalu piosenki kabaretowej J. Przybory(Warszawa 2013).

Na stałe współpracuje z olsztyńską grupą Scena Babel, z którą wielokrotnie miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „Śpieszmy się kochać ludzi..” do słów ks. J. Twardowskiego z muzyką H. F. Tabęckiego.

Od 2006 r. współpracuje z Fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystkoprowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Pod koniec 2017 r. nagrała wraz z Maciej Stuhrem autorską piosenkę świąteczną ‚Idą idą święta’.

 

TRANSMISJA ONLINE, środa 22 grudnia 2020 r., godz. 19:00

www.facebook.com/ceikolsztyn/videos/147877200162736


Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności