Aplikacja "my-guide"

"my-guide" to coś więcej niż zwykła aplikacja mobilna. To turystyczny niezbędnik. Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych poleca zabrać go ze sobą w podróż po Warmii i Mazurach.

Bądź pewny rzetelności tego, co czytasz, oglądasz i słuchasz. "my-guide"  zawiera sprawdzone informacje, które zostały przygotowane przez znawców regionu i są na bieżąco aktualizowane. "my-guide" w Twoim telefonie to źródło wzajemnie uzupełniających się treści o miejscowościach i atrakcjach Warmii i Mazur, wydarzeniach, szlakach turystycznych i trasach wycieczek w regionie. Możesz te treści odczytać, obejrzeć czy odsłuchać, gdyż tekst został wzbogacony o wysokiej jakości fotografie, audioprzewodniki, filmy z audiodeskrypcją. I to czyni "my-guide" dostępnym także dla osób z dysfunkcjami wzroku lub słuchu. Jeśli nie znasz języka polskiego, ustaw w "my-guide" jeden z popularnych języków, który aplikacja rozróżnia.

"my-guide" umożliwia interaktywne korzystanie z zawartości aplikacji. Możesz skomentować istniejące atrakcje czy wydarzenia, a także zarejestrować na mapie własne, ciekawe miejsca. Zawsze jesteś w stanie odczytać swoją lokalizację i otrzymać informacje o miejscowościach, atrakcjach, wydarzeniach, szlakach znajdujących się w pobliżu – w ustalonej przez Ciebie odległości.

Z "my-guide" słowo „podróż” nabiera nowego znaczenia. Sam możesz zaplanować interesującą wycieczkę i odbyć ją, korzystając z pomocy „my-guide".
 
W aplikacji zaprojektujesz własną trasę podzieloną na etapy, na które naniesiesz wybrane z zasobów atrakcje lub zaznaczone przez siebie miejsca.

Przed pobraniem zapoznaj się z regulaminem korzystania z aplikacji dostępnym na stronie: my-guide.warmia.mazury.pl

Aplikacja powstała w ramach projektu „Modernizacja i rozbudowa regionalnego systemu informacji Turystycznej” RPO Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Projekt został zrealizowany w partnerstwie z 23 jednostkami.

W ramach projektu powstały również nowoczesne, w pełni wyposażone punkty informacji turystycznej w: Bartoszycach, Biskupcu, Ełku, Fromborku, Gietrzwałdzie, Giżycku, Gołdapi, Iławie, Jedwabnie, Kętrzynie, Kozłowie, Lidzbarku Warmińskim, Morągu, Mrągowie, Olecku, Olsztynie, Orzyszu, Ostródzie, Pieckach, Piszu, Rynie, Tolkmicku oraz Węgorzewie.


Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności