8.KONKURS NA WSPIERANIE PRODUKCJI FILMOWYCH

CICHA NOC, IO czy JAK NAJDALEJ STĄD. O tych filmach w ostatnich latach było głośno. Te i inne tytuły powstały również dzięki wsparciu Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego. Pora na kolejne poruszające i wyjątkowe produkcje.

1 sierpnia 2023 r. rozpoczął się nabór wniosków na dofinansowanie filmów w 8. Konkursie na Wspieranie Produkcji Filmowych.

 

Wnioskodawcy ubiegający się o dofinansowanie z Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego mogą skorzystać ze specjalnego formularza. Formularz powstał z inicjatywy Łódź Film Commission.

 

O dofinansowanie w ramach 8.Konkursu WMFF ubiegać się mogą producenci filmów fabularnych, dokumentalnych i animacji. Przyjmowanie wniosków rozpoczęło się 1 sierpnia i będzie je można składać osobiście lub przesyłać do siedziby Funduszu mieszczącej się w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie (ul.Parkowa 1 do godz.12:00 w dniu 30 sierpnia 2023 roku).

 

Budżet Funduszu pochodzi ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Kryteria obowiązujące aplikujących o dofinansowanie określa Regulamin Konkursu. Podstawowym warunkiem ubiegania się o wsparcie finansowe jest powiązanie produkcji z Warmią i Mazurami poprzez miejsca realizacji, tematykę, postaci, udział w przedsięwzięciu twórców z regionu, a także wydatkowanie części budżetu w regionie.

 

Regulamin 8.Konkursu wraz z Formularzem Aplikacyjnym Wniosku Elektronicznego, a także wykaz załączników do wniosku aplikacyjnego można znaleźć na stronie Funduszu: funduszfilmowy.warmia.mazury.pl/druki-do-pobrania/

 

Wyniki 8.Konkursu zostaną zdeponowane w Kancelarii Adwokackiej Michała Pietkiewicza do czasu ich oficjalnego ogłoszenia podczas Briefingu Prasowego Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina i Szefa WMFF Bogumiła Osińskiego pod koniec listopada 2023. Następnie, informacja o rozstrzygnięciu 8.Konkursu pojawi się na stronie internetowej Funduszu.

 


Polityka prywatności © 2023 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności (doc)