25 lat Samorządu. Spotkajmy się na Pikniku!

Enej, Golec uOrkiersta, do tego gotowanie z Pascalem Brodnickim oraz moc innych atrakcji towarzyszących. 24 września o godz. 13.00

 

Enej, Golec uOrkiersta, do tego gotowanie z Pascalem Brodnickim oraz moc innych atrakcji towarzyszących. Ćwierć wieku samorządu województwa będziemy obchodzić hucznie na Starym Mieście w Olsztynie. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Podczas wielkiego pikniku w Olsztynie będzie można wziąć udział w zabawach sportowych i konkursach, zasmakować w regionalnej kuchni, sprawdzić stan swojego zdrowia dzięki bezpłatnym badaniom profilaktycznym oraz bawić się przy muzyce serwowane przez gwiazdy.

 

Piknik z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaczynamy w niedzielę, 24 września 2023 r. o godzinie 13:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Do wspólnego świętowania ćwierćwiecza regionalnego parlamentu zaprasza marszałek Gustaw Marek Brzezin.

 

– Naszym celem jest pokazanie, jak ważną rolę w rozwoju Warmii, Mazur i Powiśla odgrywa samorząd województwa – tłumaczy Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. – Zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania i poszerzania swojej wiedzy na temat regionu. To także nasz sposób na pokazanie regionu jako miejsca atrakcyjnego do inwestowania, pracy, nauki i wypoczynku.


Polityka prywatności © 2023 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności (doc)