Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie

Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11 w Olsztynie to obiekt należący do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Idealnie pasuje do organizacji spektakli teatralnych, koncertów, prelekcji, projekcji filmowych oraz innych wydarzeń o charakterze kulturalnym. Sala jest przestronna i wyposażona w profesjonalne urządzenia nagłośnieniowe i oświetleniowe. W układzie konferencyjnym jest możliwość podziału na 2 mniejsze, niezależne sale. Każda posiada dedykowane nagłośnienie, oświetlenie i możliwość dowolnego ustawienia miejsc siedzących.

Nad sceną umieszczono reflektory, głośniki i kilka kamer. Ukryta pod akustycznymi ścianami została inteligentna sieć, zapewniająca funkcjonowanie infrastruktury sali koncertowej, kinowej, teatralnej i konferencyjnej. Sala wyposażona jest w system projekcji kinowej i ekran, w równie dobry sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Odtworzona została mechanika sceniczna z kurtynami i innymi elementami teatralnymi. Zapewniona została możliwość tłumaczenia na 3 języki, w tym migowy.

WYPOSAŻENIE AULI (PDF)

Pojemność auli to 414 miejsc siedzących (widownia dzielona według systemu dzielenia auli: fotele w ustawieniu amfiteatralnym i w układzie płaskim) z możliwością wstawienia dostawek (około 20 sztuk). Przy złożonych widowniach sala jest ogromnym parkietem tanecznym.

 

Nierozłącznie związane z salą wielofunkcyjną są pomieszczenia naprzeciwko sceny - do sterowania transmisją światła, dźwięku i obrazu.

Za sceną znajdują się dwie niezależne nowoczesne garderoby, winda towarowa oraz osobna klatka schodowa.

Jest osobna sala konferencyjna dla kilkunastu-kilkudziesięciu osób z własnym nagłośnieniem i multimediami.

W budynku znajdują się również pomieszczenia biurowe dla obsługi administracyjno-technicznej i pomieszczenia socjalne.

 

Na parterze usytuowano toalety, hol z szatnią, barem i foyer.

Obok budynku jest parking miejski (w strefie płatnego parkowania).

 

Zadanie pod nazwą „Remont i modernizacja budynku Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych przy ul. Kościńskiego w Olsztynie” było współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 z zakresu osi priorytetowej 4 - Efektywność energetyczna, Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych, Schemat A.

 

Kontakt: tel. 89 513 17 31, sekretariat@ceik.eu

 Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Polityka prywatności