KIPA SUMMIT 1-2.12.2017


Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór zgłoszeń na coroczne dwudniowe spotkanie odbywające się w ramach cyklu szkoleń „KIPA Sprawna Produkcja”, dofinansowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. W tym roku zachęcamy wszystkich zainteresowanych producentów (zarówno członków KIPA, jak i niezrzeszonych reprezentantów rynku audiowizualnego) do udziału w szkoleniu pod hasłem JAK DOBRZE SPRZEDAĆ FILM?

dwudniowe szkolenie odbędzie się w dniach 1 i 2 grudnia 2017 w Hotelu Brant http://www.branthotel.pl (położonym około 20 km od Centrum, przy trasie do Lublina

 
PROGRAM SZKOLENIA

 DZIEŃ 1 (1 grudnia -  piątek)

-  PITCHING  -  Katrin Nandelstädt, coach, Berlin  (warsztaty  w języku angielskim, dostępne  tłumaczenie) - Jak  panować nad głosem i  językiem ciała, jak radzić sobie z emocjami. Budowanie  relacji ze słuchaczem.Profesjonalna autoprezentacja

-  UMOWA Z INWESTOREM  -  Krzysztof  Czyżewski, Czyżewscy Kancelaria Adwokacka
Prawne aspekty współpracy producenta z inwestorem prywatnym. Obawy i pytania inwestorów. Jak zachęcić do inwestycji i  jak zabezpieczyć obie strony.

-  TECHNIKI NEGOCJACJI – Mariola Kontykiewicz-Biel, Instytut Praktycznych Umiejętności, Kraków - Czym są a czym nie są negocjacje? Style prowadzenia negocjacji i „gry” negocjacyjne. Blaski i cienie spotkań negocjacyjnych

DZIEŃ 2  (2 grudnia - sobota)

-  Jak przekonać inwestora  -  Kamil Przełęcki, producent filmowy i wykładowca
   Strategia działania negocjacyjnego, kiedy zjawić się z propozycją i czego oczekiwać? Jak przygotować się do rozmowy o projekcie? Kim jest prywatny inwestor  i  jakie są  jego oczekiwania? Jak współpracować na etapach produkcji i dystrybucji?

W ramach szkolenia pokrywane są koszty noclegu (zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych), wyżywienia i materiałów szkoleniowych. Prosimy o szybkie zgłaszanie się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc noclegowych. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

UWAGA:

* Organizatorzy zastrzegają możliwość modyfikacji tematów, o których będą informować na bieżąco na stronie www.kipa.pl

* Szkolenie odbywa się w ramach całorocznego cyklu szkoleń producenckich „KIPA Sprawna Produkcja” dofinansowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 
Partnerzy KIPA Summit 2017:
Organizator: Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych
Dofinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej
Współpraca:  Czyżewscy Kancelaria Adwokacka

Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności