Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór na jednodniowe warsztaty „Udostępniaj i zarabiaj. Jak skutecznie zarządzać treściami video w Internecie i jak je promować za pośrednictwem dostępnych platform?”, które odbędą się 11 lipca br. w godz. 09:30-17:45 w Golden Floor Plaza przy al. Jerozolimskich 123A w Warszawie. To drugie wydarzenie po konferencji Game Story II organizowane w ramach zainicjowanego przez Izbę projektu KIPA2B, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych 2017”. Kierownikiem projektu KIPA2B jest Alicja Grawon-Jaksik, Dyrektor Izby.

KIPA2B to interdyscyplinarny program szkoleniowy składający się na cykl czterech wydarzeń (warsztatów i konferencji) mających na celu profesjonalizację kadr sektora audiowizualnego w otoczeniu biznesowym oraz podnoszenie świadomości świata biznesu na temat potencjału branży kreatywnej. Tematyka będzie dotyczyć współczesnych zjawisk sektora audiowizualnego, które wpływają na przyszłość ekosystemu gospodarczego.

W Polsce YouTube cieszy się największą popularnością wśród serwisów video. Korzysta z niego ponad 16 milionów osób, czyli 73% użytkowników Internetu. Co minutę trafia do niego 300 godzin treści video, a połowa z tego jest odtwarzana na urządzeniach mobilnych. Mimo to polskie firmy nie wykorzystują w pełni potencjału platformy w zakresie biznesowym. Celem warsztatu „Udostępniaj i zarabiaj. Jak skutecznie zarządzać treściami video w Internecie i jak je promować za pośrednictwem dostępnych platform?” jest przybliżenie przedstawicielom branży kreatywnej możliwości jakie daje Internet w zakresie promocji, monetyzacji oraz dystrybucji treści online.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania TUTAJ)  i wysłać go na adres biuro@kipa.pl w temacie maila wpisując: “Warsztaty KIPA2B”. Nabór trwa do 7 lipca br. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami projektu KIPA2B – Aleksandrą Kapłon ( aleksandra.kaplon@kipa.pl ) oraz Maciejem Dopierałą (maciej.dopierała@kipa.pl) lub telefoniczny (22) 840 59 01.

Polityka prywatności © 2017 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności