EKRAN+ to międzynarodowy program szkoleniowy skupiony na kreatywnym procesie przygotowania produkcji w oparciu o praktykę zdjęciową.
Termin składania aplikacji do programu upływa 1 grudnia 2017 roku.
Udział w kursie jest bezpłatny.

EKRAN+ wspierany przez Program Unii Europejskiej Kreatywna Europa Komponentu MEDIA,jest wspólnym projektem Wajda Studio and Szkoły Wajdy, Focal (Szwajcaria), Austriackiego Instytutu Filmowego, Chorwackiego Funduszu Audiowizualnego, Litewskiego Centrum Filmowego ze wsparciem Fundacji Agora i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

EKRAN+ to 22-dniowy projekt, przede wszystkim skierowany do reżyserów/scenarzystów-reżyserów, oparty na profesjonalnym programie szkoleniowym, skupiający się na wizualizacji przyszłego filmu uczestników. Wizualizacja przyszłego filmu jest opracowywana dzięki połączeniu trzech głównych elementów: scenariusza, realizacji audiowizualnych wykonanych podczas kursu i współpracy z innymi profesjonalistami zaangażowanymi w powstawanie filmu.

EKRAN+ pozwala uczestnikom na znalezienie i dopracowanie właściwego tonu oraz wizualnego języka przyszłego filmu. Celem kursu EKRAN+ jest rozwój scenariuszy/treatmentów uczestników i realizacja dwóch scen z każdego scenariusza/treatmentu.

Każdy z uczestniczących projektów jest reprezentowany przez Zespół Kreatywny składający się z reżysera (albo scenarzysty-reżysera), scenarzysty (albo współscenarzysty), autora zdjęć i producenta.

Udział jest BEZPŁATNY!

Wszystkie aplikacje europejskie powinny zostać wysłane przed 1 grudnia 2017 na adres:
 
EKRAN+
Wajda Studio | Wajda School
ul. Chełmska 21
00-724 Warsaw
Poland

https://www.facebook.com/EKRANprogramme/photos/a.240063776065344.57400.162728647132191/1747076662030707/?type=3&theater

www.ekranplus.eu

Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności