Dawid Podsiadło - koncert

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zaprasza na koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się 5 października 2013 r.

Dawid Podsiadło (fot.Łukasz Zietek)

Dawid Podsiadło (fot.Łukasz Zietek)

Dawid Podsiadło to polski wokalista, który karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X Factor - został jego laureatem. W finale wykonał utwór „With or Without You” z repertuaru U2, a także singel „Better Than a Dream” Katie Melua w duecie z samą wokalistką.

Podczas koncertu w CEiIK zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty, gdzie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza.

W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy. Współkompozytorem piosenek i producentem muzycznym płyty jest Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Łukaszem Zagrobelnym, Moniką Brodką i Noviką), a pod tekstami dwóch polskojęzycznych piosenek podpisała się Karolina Kozak. Jego singiel  „Trójkąty i kwadraty”  na kanale Youtube obejrzało blisko 2,5 miliona osób.
 
Koncert odbędzie się 5 października 2013 roku o godz. 20.00 w sali widowiskowej CEiIK-u. Sala otwarta będzie dla widzów od godz. 19.00. To koncert z miejscami stojącymi (bilety nie mają wskazanego miejsca).

 
Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży (40 zł w dniu koncertu) były do nabycia w CEiIK-u w godz. 8.00-18.00 (poniedziałek-sobota).

Obecnie biletów na koncert brak.

Informacje - koncertowo@ceik.eu  oraz 89 513 17 34

 


Polityka prywatności © 2019 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Polityka prywatności